Laster...

31 august og 1 september

SANDEFJORD OPEN 2019
Meld deg på her

Oppdatert kl 22.45 26.08.19

Det vil i tiden fremover verifiseres, slik at de som har betalt får ok bak sitt navn, dette er møysommelig arbeid og tar noe tid.

Det kan være at noen bruker bank som bruker lenger tid med overføring en andre banker, ny gjennomgang vil skje i dagene som kommer.

Pass på å betal i tide, øker tidsfrist til onsdag 28.08.19 så du slipper dobbel avgift.

Lørdag 31 august

Men’s Physique


Åpen Junior

1 Daniel Knutsen Moen, Porsgrunn Fitness & Bodybuilding Klubb ok

2 André Bergan, Haralds Gym ok

3 Kristoffer Westgaard; Team Toppform ok (2)

4 Dan Mikael Helgestad, Team Toppform ok

5 Gaute Haugen, Team fit2gether ok (2)

6 Aryan Salehi, Kaliber fkk ok (2)

8 Preben Pedersen, Haralds Gym ok (2)

Debutant -179

7 Petter Lydersen, Kaliber fkk ok

10 Tien Tran, Haralds Gym ok

11 Damien Shank, Partner Fitness Team ok

12 Even Lippestad, Team Vitality bet 500,-kr ?

13 Imran , Haralds Gym ok

14 Arkadiusz Bosek, Team City 24/7 ok

15 Surasak Rungroj, Team 24fitness ok

16 Sebastian Knörr, Team 24fitness ok

17 Thomas Svang Løvnæseth, Team Training Day ok

18 Thomas Arnesen, Haralds Gym

19 Ovin Grue, Partner fitness team

20 Jack YeFu Xia, Team 24fitness

21 Ahmad Almefdi, Team 24fitness ok

22 Anders Muren,  Kaliber fkk ok

23 Fredrik Jerpseth, Haralds Gym ok

Debutant +179

24 Ole Elias Hogga, Team Fit2gether ok

25 Efrem Okbay Bitow, Kaliber fkk

26 Ørjan Johansen, Team LiveFit ok

27 Thomas Eilertsen, Porsgrunn fitness og bodybuilding klubb ok

28 Kristoffer Bjørndal, Team Livefit ok

29 Morten Johansen, Partner fitness team ok

30 Daniel Bjørnebekk, Haralds Gym ok

54 Zahed Omer Soleiman, Kaliber fkk ok

Senior -176

31 Chaouki Jebali, Team Toppform ok

32 Christer Andersen, Haralds Gym ok

33 Anders Stenstad, Haralds Gym ok (2)

34 André Bakkevoll Stavseng, Kaliber fkk ok

35 Kenth-Are Karlsen, Team Toppform  ok (2)

36 Aryan Salehi, Kaliber fkk ok (2)

37 Safa Azizpour, Team 24fitness ok (2)

38 Daniel Ek, Team fit2gether ok

39 Petter Kvernberg, Kaliber fkk ok

Senior -179

40 Marius A. Gangmark , Team Toppform ok

41 Kristoffer Westgaard ,  Team Toppform ok (2)

42 Nashwan Menhel, Team Exit ok

43 Andreas Hausland, Team Elite ok

44 Daniel Wassli Wenzel, Team Toppform ok

45 Rastegar Rostami, Team 24fitness ok

46 Preben Pedersen, Haralds Gym ok (2)

47 Ahmad M Almefdi, Team 24fitness

48 Lars Smeby, Team 24fitness

49 Alf Inge Knudtsen,    Kaliber fkk ok

50 Trond Arne Wolstad,   Kaliber fkk ok

Senior +179

51 Robert Eggen Stensvold, Fit4Flex ok

52 Bilal Shaukat, Fitness Evolution ok

53 Alexander Gilinsky, Team Toppform ok

55 Dan Mikael Helgestad, Team Toppform ok

56 Sander Mikkelsen, Training Day ok

57 Gaute Haugen, Team fit2gether ok (2)

58 Jacob Vik, Haralds Gym ok

59 Øystein Algrøy, Team City 24/7 ok

60 Andreas Naper Trønnes, Kaliber fkk ok

Åpen Master +40

61 Safa Azizpour, Team 24fitness ok (2)

62 Stian Nystuen, Partner fitness team ok

63 Anders Stenstad, Haralds Gym ok (2)

64 Kenth-Are Karlsen, Team Toppform ok (2)

65 Roald Eliassen, Haralds Gym ok

Women’s Physique
Åpen klasse

66 Joanna Natalia Sobon, Team City 24/7 ok

Åpen Bodybuilding

67 Bjarte Andersen, Team EXIT ok

68 Ahmed Ali, Haralds Gym ok

BodyFitness

Åpen junior

69 Julie Marie Fredriksen, LIllesand Atletklubb ok (2)

70 Aina Fagerthun, Team LiveFit ok

71 Andrea Amelia Christiansen, Team Toppform ok (2)

72 Amanda Jensen,  Kaliber fkk ok (2)

Åpen Debutant

73 Margrethe Bruu, Lewel Ultiamtes ok

74 Ebba Iggström, Team 24fitness ok

75 Maria Kværnø Pedersen, Team City 24/7 ok

Åpen Master

76 Åse Tveitastøl, Team City 24/7 ok (2)

77 Camilla Eilertsen, Team Vitality ok (2)

78 May Linn Engevik,  Kaliber fkk ok (2)

79 Anette Grennes, Porsgrunn Fbk ok

80 Anette Dahle, Team City 24/7 ok (2)

Senior -163

81 Hanne Lulu Holst, Team Toppform ok

82 Andrea Amelia Christiansen, Team Toppform ok (2)

83 Trine Andreassen Kvam,Team Invictus ok

84 Amanda Jensen, Kaliber fkk ok (2)

85 Julie Marie Fredriksen, LIllesand Atletklubb ok (2)

86 May Linn Engevik,  Kaliber fkk ok (2)

87 Pernille Merlen Eliassen,  Haralds Gym ok

88 Stephanie Hagerupsen,   Haralds Gym ok

89 Jannicke Kirkelund, Team Toppform ok

Senior +163

90 Åse Tveitastøl, Team City 24/7 ok (2)

91 Anette Dahle, Team City 24/7 ok (2)

92 Monika Ulseth, Team Toppform ok

93 Camilla Eilertsen, Team Vitality ok (2)

94 Connie Holm, Team Toppform ok

Åpen Men`s Classic Physique

95 Roger Holsether, Team 24fitness ok

96 Joakim Rafoss, Team Elite ok

97 Ole Petter Larsen, Team Craving4training

98 Eivind Breivik,  Kaliber fkk

Søndag 1 september

Bikini Fitness


Åpen Junior

99 Katarina Groth, Porsgrunn fitness og bodybuilding klubb ok (2)

100 Hanna Elisabeth Rasmussen, Team lewel ultimates ok (2)

101 Camilla Larsen, Team Invictus ok (2)

102 Sunniva Anglen, Lillesand Atletklubb ok (2)

103 Elina Turka, Team Toppform ok (2)

104 Live Fabine Kjernet, Team Toppform ok (2)

105 Kine Marie Gaup, Team Toppform ok

106 Lena Barth, Team Toppform ok (2)

107 Veronica Christensen, Team Toppform ok (2)

108 Catharina Holmbukt, Porsgrunn fbk ok (2)

109 Alexandra Paar, Lewel Ultimates ok (2)

Debutant -164

110 Malwina Farian, Team Toppform ok

111 Flor Abigail Reyes, (157)  Kaliber fkk ok

112 Cami Krohn   (162) Haralds Gym ok

113 Hildegunn Hjelmstad (163,5)  Kaliber fkk ok

114 Audhild Laukeland   (162)   Kaliber fkk ok

Debutant +164

115 Maren Bergstrøm, Team 24fitness ok

116 Martine Meling, (166) Team City 24/7 ok

117 Izabela Gabriela Sandulow, (167) Lillesand Atletklubb ok

118 Kristine Blomquist, (164) Kaliber fkk ok

119 Rebekka Dahlstrøm, (164) Fitness Evolution

120 Rebekka Nicoline Damm Holtet,(170) Team 24fitness ok

121 Andrea Marie Rosli, (179)Team Invictus ok

Senior -162

122 Charlotte Mentzoni , Team Livefit ok

123 Katarina Groth, Porsgrunn fitness og bodybuilding klubb ok (2)

124 Solveig Kjøren Gjelstad, Lewel Ultimates ok

125 Teresa M. Blancaflor, Team Toppform  ok (2)

126 Camilla Larsen, Team Invictus ok (2)

127 Live Fabine Kjernet, Team Toppform ok (2)

128 Veronica Christensen, Team Toppform ok (2)

129 Charlotte Eskilt, (160) Haralds Gym ok

Senior-166

130 Amanda Strand, Team Toppform ok

131 Silje Dahle Svensvik, Team Toppform ok

132 Lena Barth, Team Toppform ok (2)

133 Camilla Motrø, (165) Team invictus ok (2)

134 Marte Mandelid (164,4) Team Toppform ok

135 Toril Elvheim, ( 164) Haralds Gym ok

136 Sunniva Anglen, Lillesand Atletklubb ok (2)

137 Mathilde Lyngholm, (168) Team 24fitness ok

138 Katarzyna Szymczak, (164,2) Team Vitality ok (2)

Senior -172

139 Catharina Holmbukt, (168) Porsgrunn fbk ok (2)

140 Cathrine Pedersen Hausvik, Team livefit ok

141 Alexandra Paar, (167,5) Lewel Ultimates ok (2)

142 Hanna Elisabeth Rasmussen, (167,4) Lewel Ultimates ok (2)

143 Charlotte Elveland, Team Toppform ok

144 Natalia Krosby-Schjerven, Team Toppform ok (2)

145 Anette Pettersen, Team Toppform ok

146 Martine Edgren, Team Fit2gether ok

Senior +172

147 Ingeborg H. Bakken, Team Toppform ok (2)

148 Ina Angelica Loader, Team Toppform ok

149 Elina Turka, Team Toppform ok (2)

150 Ida Karoline Johansen, (174) Team Fit2gether ok

151 Linn Karin Furesund, (177)   Kaliber fkk ok

Master +35

152 Camilla Motrø, (165) Team invictus ok (2)

153 Ingeborg H. Bakken, Team Toppform ok (2)

154 Natalia Krosby-Schjerven, Team Toppform  ok (2)

155 Teresa M. Blancaflor, Team Toppform ok (2)

156 Katarzyna Szymczak, (164,2) Team Vitality ok (2)

Classic Bodybuilding


Åpen Debutant

157 Stian Tangen,  Kaliber fkk ok

158 Anders Brynildsen, Team Vitality

Åpen Master

159 Andreas Adolfsson, Team Fit2Gether ok (2)

Åpen senior

160 Steinar Larsen, Team City 24/7

161 Mikkel Kolstad, Team 24fitness ok

162 Andre Michalsen, Kaliber fkk ok

163 Sebastian Haugan, Kaliber fkk ok

164 Andreas Adolfsson, Team Fit2Gether ok (2)

Åpen Wellness

165 Benedikte Yddal, Haralds Gym ok

PS sammenslåinger av klasser vil skje dersom det er naturlig å gjøre det