Laster...

27 og 28 mars 2021

SANDEFJORD OPEN Jubileum1991- 2021
Meld deg på her

Foreløpig påmeldte Sandefjord Open 4 og 5 april 2020

Lørdag 4 april

Oppdatert t.o.m 05.03.20, følg med på liste

Men’s Physique
Åpen Junior

Mehrdad Baghayeri,(166 ) Team Invictus

Andreas Garnes Nilsen ( +182 ) Team Toppform

Jonathan Aune, (177) Harald`s Gym

Hassan Aden Gudow, ( +182) Kaliber fkk

Dennis Jensen, Harald`s Gym

Patriric Øien Eriksen ( -176) Team Toppform

Debutant -170

Debutant -179

Marcus Weider, Team 24fitness

Pharanyu khunthong, Team 24fitness

Per Kristian Hildenes, Fit4Flex

Sven Helge Græsdal, Team UNO

Romal Nadjibolah, Team 24fitness

Debutant +179

Abdullahi Hussein Qeylow, Kaliber fkk

Olav Johnsrud, Harald`s Gym

Magnus Rasmussen, Harald`s Gym

Dan Tomas Andersen, Team Elite

Senior -170

Mohammad Naseem Jewadi, Harald`s Gym

Samuel Anderbrhan Geremedhin, Team Toppform

Thana Pathawanich, Team Toppform

Mehrdad Baghayeri, Team Invictus

Ole Finkenhagen, Porsgrunn fitness & bodybuilding klubb

Dennis Jensen, Harald`s Gym

Senior -176

Rami Gharbi Alsaleh, Fitness Evolution

Rojsak Hansen, Team UNO

Shazad Ashraf, Harald`s Gym

David Anderson, Team Toppform

Patrich Øien Eriksen, Team Toppform

Torkjell Tveit, Harald`s Gym

Anders Mellbye, Team Toppform

Anthony Robin Avila, Team Toppform

Ronnaphum Angkaew, Team 24fitness

Marcus Nikolaisen, Team Toppform

Kenneth Halvorsen, Team UNO

Senior -179

Imran Aslam, City Gym 24/7

Jonathan Aune, Harald`s Gym

Eduardo Da Silva, Team Toppform

Robin Wessel, Kaliber fkk

Bastian Nguyen, Team Toppform

Sagad Hakem Abbad, Harald`s Gym

Elxat Tayir, Harald`s Gym

Senior -182

Thomas Rønåsen, Harald`s Gym

Fredrik Hanssen, Team LiveFit

Ole-Aleksander Brænna, Harald`s Gym

Anders Kultorp, Partner Fitness Team

Sivert Tangen Oug, TeamTango ?

Senior +182

Arian Follesøy, Kaliber fkk

Andreas Garnes Nilsen, Team Toppform

Henrik Hagen, Team Toppform

Sander Håbrekke, Harald`s Gym

Alexander Holtan, Fit4fFlex

Per Eivind Støre Evensen, Team Toppform

Ernestas Svedkauskas, Team Toppform

Hassan Aden Gudow, Kaliber fkk

Ola Edvardsen Gaarden, Team 24 Fitness

Tor-einar Halmø, Stamina Flex Harstad ?

Master +40

Daniel Seman, Kaliber fkk

Eduardo Da Silva, Team Toppform

Per Christian Motrø, Team Toppform

Master +45

Max Claussen, Haralds Gym

Kent-Are Karlsen, Team Toppform

Mixed Pairs

Åpen klasse

Women’s Physique

Åpen klasse

Bodybuilding


Åpen junior

Åpen Debutant

Khaibar Jabarkhil, Team 24fitness

Åpen Master

Senior -90

Kulakowski Krzysztof, Team 24fitness

Senior +90

Johan Dolve, Korsvoll ?

BodyFitness


Åpen junior

Debutant -163

Debutant -168

Debutant +168

Tina Susanne Simensen, Colosseum kk

Lise-Marie Sommerstad, Team Training Day

Ailin-Mari Høidahl Bøe, Team Invictus

Master +35


Anette Dahle, Team City 24/7

Tone Haug, Team Toppform

Veronika Olijnyk, Team Toppform

Camilla Aalberg Skudal, Team 24fitness

Master +45

Stine Langseth, Team Vitality

Heidi Eilertsen, Team Exit

Senior -163

Sanja Gjorcheva, Kaliber fkk

Anine Westhagen, Team Toppform

Emma Sofia Nilsen, Team Toppform

Senior -168

Julie Siljan, Porsgrunn fitness og bodybuilding klubb

Tone Haug, Team Toppform

Elma Tharaldsen, Team 24fitness

Camilla Aalberg Skudal, Team 24fitness

Senior +168

Henriette Alstadsæter,  Team LiveFit

Anette Dahle, Team City 24/7

Heidi Eilertsen, TeamExitNorway

Martine Nordbak, TeamProAthletics

Søndag 5 april

Bikini Fitness


Åpen Junior

Rikke Blomberg,( 168)  Teamfit2gether

Charlotte Wachek Johansen, ( -172 ) Teamfit2gether

Alexandra Eide, ( 160 ) Team Livfit

Kjersti Nilsson Hannestad (-169 ) Team Toppform

Pernille Strand, (-169 ) Team Toppform

Victoria Sletta Karlsen (-172) Team Toppform

Mari Herum, ( -166)Team Toppform

Malin Haraldsen (-162 ) Team Toppform

Thea Erlandsen Jevnesveen, (172) Teamfit2gether

Hanne Eide, Lewel Ultimates

Ninni Christin Køso (-169) Team Toppform

Cecilie Haugseth, Colosseum KK

Debutant -158

Alena Kolmakova, Invictus fkk

Debutant -164

Ingrid Matberg, Lewel Ultimates

Marthe Jerpstad, ( -164) Kaliber fkk

Natalia Aas Karlsen, TeamProAthletics

Sofia Solheim Sigurdsson, Harald`s Gym

Emma Julie Bunæs, Team Binspired

Debutant -172

Camilla Schjem Grimsgaard, Kaliber fkk

Annastina Levik, Kaliber fkk

Malin Bjørkelo Helland, Partnerfitnessteam

Maiken Pettersen, Kaliber fkk

Kristine Hjelm, Team Binspired

June andresen,  Fitnes Evolution

Christine Tinnen Solberg, Kaliber fkk

Marion Ristesund, Lewel Ultimates

Sofie Karoline Sørensen, Team 24fitness

Debutant +172

Cathrine Håheim, Kaliber fkk

Jeanett Sødahl Lynghaug, Lewel Ultimates

Senior -158

Sonja younesi Arghdeh, Team Fit2gether

Christine Nielsen,  Invictus fkk

Siv Reimers, Team Uno

Katharina Lengauer, City Gym 24/7

Senior -162

Lisa Meguenni, TeamFit2gether

Malin Haraldsen, Team Toppform

Nina Simonsen, Kaliber fkk

Hanne Eide, Lewel Ultimates

Senior -164

Senior -166

Christine Sand Bagstevold, Team Toppform

Linn Therese Solend Otterbu, Team Toppform

Ida M. Berner Munthe, Lewel Ultimates

Karoline Aavik, Colosseum KK

Mari Herum, Team Toppform

Janne Huse, Team Invictus

Senior -169  

Karianne Holene, Team Vitality

Rikke Blomberg, , Teamfit2gether

Ida Olufsen Rud, Teamfit2gether

Kjersti Nilsson Hannestad, Team Toppform

Pernille Strand, Team Toppform

Trude Sigurdson, Team LiveFit

Lena Johansen, Team Toppform

Amanda Strand, Team Toppform

Izabela Gabriela Sandulow, Lillesand Treningsstudio AK

May-liss Greger, Team invictus fkk

Ninni Christin Køso, Team Toppform

Camilla Skulbørstad, Team Toppform

Senior -172

Charlotte Wachek Johansen, Teamfit2gether

Frida Bergheim, Team invictus

Victoria Sletta Karlsen, Team Toppform

Thea Erlandsen Jevnesveen, (172) Teamfit2gether

Maren Wangberg Rolien, Kaliber fkk

Christina Solem, Team invictus

Senior +172

Hanne Strifeldt Ittelin, Teamfit2gether

Iselin Slangsvold Andersen, Team Toppform

Ida Margrethe Steffensen, , Team LiveFit

Sigrid Mannes, Team LiveFit

Master +35

Lavin Vahlmish, Harald`s Gym

Linn Therese Solend Otterbu, Team Toppform

Lena Johansen, Team Toppform

Janne Huse, Team Invictus

Cecilie Myhre, Team Invictus

Master +45

Classic Bodybuilding


Åpen junior

Vetle Pedersen, (183) Team Invictius

Helge Aleksander Selnes Nilsen, Team Toppform

Åpen Debutant

Armand Haukås, Team 24fitness

Master +40

Master +50

senior -180

Mikkel Kolstad, Team 24fitness

Daniel Dreier, Kaliber fkk

Romeo Johnny, Team Vitality

Espen Iversen Korsvold, Kaliber fkk

Omar Taheni, Team 24fitness

senior +180

Roy Skjelbred, Pro gym Grenland KFK

Men`s Classic Physique

Åpen junior

Robin Solem, Team invictus fkk

Åpen senior

Patrick Alexander Paulsen, Team Toppform

Steffen Aarseth, Harald`s Gym

Åpen master

Men’s Fitness

Szymon Tomala, iForm ?

Øivind Aastad Sorter, nr1fitness ?

Åpen

Women`s Fitness

Åpen klasse

Wellness

debutant Åpen

senior Åpen

Tahimi Cedeño Daudinot, Haralds`s Gym

master Åpen

Aurore Uriansrud, Team LiveFit

PS!  De som har ? etter sitt navn må sjekke om medlemskap av klubb, da klubbnavn ikke står på forbund sin side, ta kontakt med meg dersom det likevel skulle være i orden.

Sjekk om du står i riktig klasse