Laster...

23 og 24 mars

SANDEFJORD OPEN 2019
Meld deg på

Tidsplan

Denne siden er under arbeide og oppdatering 🙂

Tidsplan m ca tider, denne vil bli finjustert men kan være til god hjelp 🙂

Fredag 22.03.19         18.00 til 20.00  Registrering: i Fojaen på Hjertnes

Lørdag 23.03.19         09.00 til 09.30 Infomøte for aktive og delegater ( møteplikt )

10.30 Stevne start ,  intro

10.35 NM i  AF , presentasjon, lineup og symetri    styrkemomenter  dips  og Chins  max antall

11.00 MP junior                                      presentasjon, kvartvendinger

11.15  MP debutant -170                        presentasjon, kvartvendinger

11.30  Athletic Fitness                           premieutdeling

11.30  MP junior                                     finale

11.45  MP debutant -170                       finale

12.00 MP junior                                     premieutdeling

12.05 MP debutant -170                       premieutdeling

12.15                                                         15 min  pause

12.30 MP debutant -179                       presentasjon, kvartvendinger

12.45 MP debutant +179                      presentasjon, kvartvendinger

13.00 MP debutant -179                      finale

13.10 MP debutant +179                      finale

13.20 MP senior -170                            finale

13.30 MP debutant -179                       premieutdeling

13.35 MP debutant +179                      premieutdeling

13.40 MP senior -170                            premieutdeling

13.45 MP senior -176                            presentasjon, kvartvendinger

14.00 MP senior -182                           presentasjon, kvartvendinger

14.15 MP  senior +182                          presentasjon, kvartvendinger

14.30 MP senior -176                            finale

14.40 MP senior -182                            finale

14.50 MP senior +182                           finale

15.00                                                        30 min pause

15.30 MP senior -176                            premieutdeling

15.40 MP senior -182                            premieutdeling

15.45 MP senior +182                           premieutdeling

15.50 MP master                                    presentasjon, finale

15.55 WP åpen                                        presentasjon, finale,premieutdeling

16.00 MP master                                    premieutdeling

16.05 MP                                                   OVERALL, premieutdeling

16.20 BB åpen                                          presentasjon,finale, premieutdeling

16.35 BF junior                                        presentasjon, finale, premieutdeling

16.40 BF debutant åpen                         presentasjon, finale

16.45                                                          15 min pause

17.00 BF debutant åpen                          premieutdeling

17.05 BF master                                       presentasjon, kvartvendinger

17.20 BK senior +163                              presentasjon, kvartvendinger

17.35 BF master                                       finale

17.45 BF senior -163                                presentasjon, finale

17.55 BF senior +163                               finale

18.05 BF master                                      premieutdeling

18.10 BF senior -163                               premieutdeling

18.20 BF senior +163                              premieutdeling

18.30 BF                                                    OVERALL, premieutdeling

18.40 MCP åpen                                       presentasjon, finale

18.55 MCP åpen                                       premieutdeling

konkurranse dagen lørdag ferdig ca kl 19.00

Søndag 24.03.19         09.00 til 09.30 Infomøte for aktive og delegater ( møteplikt )

10.30 Stevne start,  intro

10.35 BF junior                                       presentasjon, kvartvendinger

10.50 BF debutant -162                         presentasjon, kvartvendinger

11.05  BF debutant -166                         presentasjon, finale

11.15  BF debutant -172                          presentasjon, finale

11.25 BF junior                                        finale

11.35 BF debutant -162                          finale

11.45 BF junior                                        premieutdeling

11.55 BF debutant -162                          premieutdeling

12.00 BF debutant -166                         premieutdeling

12.10 BF debutant -172                          premieutdeling

12.15                                                           15 min pause

12.30 BF debutant +172                        presentasjon, kvartvendinger

12.45 BF  senior -162                             presentasjon, kvartvendinger

13.00 BF senior -166                             presentasjon, kvartvendinger

13.10 BF debutant +172                        finale

13.20 BF senior -162                              finale

13.30 BF senior -166                              finale

13.40 BF debutant +172                       premieutdeling

13.45 BF senior -162                              premieutdeling

13.50 BF senior -166                              premieutdeling

14.00 BF senior -169                              presentasjon, finale

14.10 BF senior -172                               presentasjon, finale

14.20 BF senior +172                             presentasjon , finale

14.30                                                         30 min pause

15.00 BF senior -169                              premieutdeling

15.05 BF senior -172                              premieutdeling

15.15 BF senior +172                              premieutdeling

15.25 BF master                                      presentasjon, finale

15.40 CBB debutant åpen                    presentasjon, finale

16.00 BF master                                     premieutdeling

16.10 Bikinifitness                                  OVERALL, premieutdeling

16.25 CBB debutant åpen                     premieutdeling

16.30                                                         15 min pause

16.45 Wellnes åpen                                presentasjon, kvartvendinger

17.00 CBB senior åpen                          presentasjon, finale

17.20 Wellnes åpen                                finale

17.35 CBB                                                 OVERALL, premieutdeling

17.55 Wellnes                                           premieutdeling

konkurransen ferdig ca 18.00

Tusen takk alle sammen